Knihu Poďme objavovať Slovensko už môžte podporiť na Startlabe

Posledné mesiace mimo priestory ateliéru veľmi nežijem, no kniha, na ktorej som po celý čas pracovala, je pre mňa dôležitá a výnimočná. Vytiahla zo mňa úplne všetko a ja teraz len dúfam, že tento post nebude patetický od vrchu až po spodok.

Keďže roky pozorujem nedostatok pekných pôvodných kníh pre najmenšie deti u nás, rozhodla som sa aspoň trochu prispieť ku zmene a vytvorila som veľkoformátovú obrázkovú knihu (board book) o Slovensku. Keď som bola malá, trávila som nad takýmito knižkami hodiny a hodiny a budem rada, ak sa mi pomocou tejto podarí podobné zážitky priniesť dnešným deťom. Kniha má 32 strán a prostredníctvom veľkých farebných ilustrácii si skupina zvieracích kamošov na čele s prasiatkom Oliverom zacestuje od Bratislavy, cez Banskú Štiavnicu, Bojnice, Vlkolínec, do Vysokých Tatier, na Spišský hrad, do kúpeľov, jaskýň, či Slovenského raja.

Knižka je dnes už hotová, no na to, aby sme ju mohli vytlačiť a vydať, potrebujeme Vašu pomoc.
Podporiť nás môžete na ➡️ https://www.startlab.sk/…/580-podme-objavovat-slovensko-il…/ ⬅️
Prostredníctvom Startlabu si knižku viete predobjednať už teraz a doma ju budete mať takmer okamžite po tom, ako sa koncom októbra vynorí z tlačiarne. Veríme, že bude spolu s ďalšími užitočnými odmenami pekným vianočným darčekom pre malkáčov aj veľkáčov.

Nakoniec mi nedá nespomenúť ľudí, bez pomoci ktorých by kniha dodnes ležala na dne šuplíka. Moje kostrbaté texty učesala Vik Marcinova, človek, ktorý detskými knihami žije a dýcha. Grafický dizajn mala na starosti šampiónka fontov pre deti Martina Rozinajová. Korektúr sa obetavo ujali pozorné oči Mimy Fedorovej a za dohľad nad projektom ďakujem Daniela Šicková. Zuzana Mitošinková vďaka za ochotu a cenné rady a pomocné ruky Johanna, Zuzana a Duro boli pre mňa po celý čas nedoceniteľné.

Ďakujeme!

OBALKA 1.jpg
DVOJSTRANA panelaky.jpg
DVOJSTRANA banske muzeum.jpg
DVOJSTRANA kupele.jpg
Podme_objavovat_Inside red_Page_Vlkolinec.jpg